Fools ja oma raha Jason Zweig

See on imeline, et kui loll küsib: “Miks sa arvad, kulu varu on midagi pistmist oma funktsionaalsuse?” Ms Coleman ei ole vastust. Peatuma ja mõtlema sellele hetkeks: Kuidas olete suutnud suure tõenäosusega oletada, investorist tehnika põhineb suures osas odav, kui sa ei tea, miks, või isegi ka siis, kui madala hinna mõju tulemuslikkust? Arvestades, et intellektuaalse kehtivuse rumal Four “strateegia” sõltub vastus sellele päringule, see uimastamise et Ms. Coleman tunnistab ta lihtsalt ei tea. See on täpselt punkt olin tegemise minu veerg: Ei ole selgitust, miks on olemasolev hind Dow laos peab olema midagi pistmist selle tuleviku funktsioone.

“Kui sa usud, et on piisav põhjus, et õigustada teha investeeringuid rumal Four, miks see ei ole ka põhjendada investeeringu tegemist minu Väga loll ja Extra Dumb portfellide? Nemad võita turgu üle 20 aasta jooksul . Tegelikult sama aja jooksul, varud asuvad Lõuna-Dakota ka pummeled SandP 500. Kui ostate portfelli varud, mis asuvad Coyote State niisama tulemusena nad peksti turul? Muidugi mitte. Katse tugeva investeerimisstrateegia ei saa olla pelgalt, et “see toimib. “Peab olema lihtne, hea ratsionaliseerimine, miks see tõesti toimib, muidu me ei saa öelda, olenemata sellest, kas see on puhas loll õnne või isegi kui seal on mingit põhjust eeldada, et see läheb tööle varem või hiljem.

mulle, et on peamine paljastavad lõik Ms Coleman vastus ka. Millised olid sõnad valis ta jätta selle “…” ülaosas lause? Siin nad on: “päevade ostmine ja müümine. “Kas Ms Coleman nõustu lause nagu ma tegelikult kirjutas? Kahtlen ta tegi. Nii ta lihtsalt sepitsetud uus lause ta võiks nõustuda, üks, mis kohe vastuollu oma ideaale.