Kuidas säästa raha ja tagada majanduslikke eesmärke Inspirationfeed

Kui otsite raha säästmise näpunäiteid, hinnata oma lähenemine elule. Kas sa külastad Starbucks või mugavust poest igal hommikul, et pea on tassi kohvi? Kas sa tööle oma lõunapauside süüa kiirtoitu iga päev? Kui sa sõltuvuses kohvi või lõunasöögi minna, siis oleksin üllatunud, kui kiiresti saab alustada säästa raha. Oletame, et sa lihtsalt kulutada $ 4. 00 kohvi igal hommikul.

See on $ 20 töönädal. Tee kohvi, enne kui lubada tööle, pane see kohvitassi ja ka olete just päästis ennast natuke raha. Ja oletame, et sa lihtsalt kulutada vähemalt $ 5. tööpäev lõunasöök. See on 25 $ iga nädal. Kui teil pakkida lõunasöögi, siis võiks säästa 100 $ iga kuu. Väikesed asjad, mis me investeerime päevast päeva ja mitte mõtlema hoolikalt võib tõesti tõusta.

Sa ka tahad teha oma parim oma senisele töökohale, sest see on sinu sissetulekuallikas maksta oma kommunaalmaksed, eluasemelaenu või rentida, ja toidukaubad. Mõned ameeriklased lihtsalt eeldada, et oma vara ja omandit automaatselt edasi oma pere, kuid ilma seadusliku tahe, võib riik sekkuda ning eraldama oma vara või kinnisvara. Valuate oma kindlustuskaitset. Saate ükskõik kui auto ja majaomanik suunised on uuendatud ning nende redaktsiooni on õiglased. Sa võid otsida elu katvus eriti kui sa oled perekonnapea täistööajaga töötamise korral.

Te võite samuti kaaluda osta pikemas perspektiivis ravi ulatus, mis võimaldab teil hankides hooldusravi või elukeskkond organisatsioonist nagu Seniorly. com neile, kes vanaks. Tänapäeva domeeni on väga vähe inimesi, kes võtavad aega, et pakkuda era eelarve. Mõned inimesed ei näe väärtust tehes; teised lihtsalt ei ole mingit soovi piirata oma kulutusi harjumusi. Seda silmas pidades, võib see šokk keegi, kes erinevaid mitteavalik pankrotid on saavutanud kõigi aegade kõrgeim. Eraisikud on saavutatud teatavat meie ühiskonnas, kus nad ostavad spontaanset ilma emotsioone tulemusi.

Selleks, et seda suundumust muuta ameeriklased otsivad üha enam vastutavad nende liiki kulutusi. Seas head vahendid, et aidata inimene saavutada selline käitumine on isikliku eelarve. Paljud USA ei tea täpselt, kus ja kuidas nad veedavad hea osa oma sissetulekust. Mitu korda olete võtnud raha ATM ainult märgata paar päeva hiljem, et see on läinud? Mitu korda on raske meeles pidada, kui täpselt mida kulutada raha, ja regulaarselt seda raha raisata kergemeelne ostab. Eelarve aitab vältida seda tehes individuaalne aru oma sissetuleku, et nad kulutavad. Kui inimesel on ainult 50 $ lahkus kuust-kuu toidu arveid siis võiksid nad otsustavad loobuda ostes, et väljamõeldud $ 3 õmbleja tassi kohvi.